Care credeți că ar fi cea mai bună formulă de guvernare după demiterea premierului Bolojan?
PNL – PSD – USR – UDMR, cu premier PNL
PNL – PSD – USR – UDMR, cu premier PSD
PSD – AUR – SOS – POT, cu premier PSD sau AUR
Guvern minoritar PNL – USR – UDMR
Guvern de uniune națională
Alegeri anticipate
Nu mă interesează politica
Trimite răspuns